Crescendo, een adembenemende zomershow met muziek, dans en acrobatiek in Het Witte Paard

Crescendo, een adembenemende zomershow met muziek, dans en acrobatiek in Het Witte Paard

26 juli 2025 0 Door Deugenieten

Crescendo is de nieuwe zomershow van Het Witte Paard in Blankenberge waarin muziek, dans en acrobatie samenkomen in een dynamische en visueel indrukwekkende voorstelling. De show biedt een afwisseling van zang, humor, internationale circusacts en adembenemende choreografieën, waarbij zowel gevestigde artiesten als nieuw talent het publiek meenemen voor een onvergetelijke avond.

Afgelopen vrijdag ging in Het Witte Paard de zomershow Crescendo in première. Met een gevarieerde cast, internationale acts en een uitbundige scenografie ontvouwde zich een avondvullend spektakel dat de belofte van een totale beleving moeiteloos waarmaakte.

Vanaf het eerste moment werd duidelijk dat het niveau hoog lag en zelfs crescendo ging. De show neemt je mee in een aaneenschakeling van vocale hoogtepunten, acrobatische acts, dans en humor. Elke scène is met zorg vormgegeven en weet te verrassen.

Patrick Onzia staat dit jaar voor de dertigste zomer in Blankenberge. Van schuchtere jongeling is hij uitgegroeid tot de publiekslieveling, met een warme stem en een onnavolgbaar gevoel voor humor. Zijn solo’s brengen zowel emotie als entertainment in een perfecte mix. Sandrine blijft een fenomeen op scène: rock, pop of soul, ze bezit een van de beste stemmen in Vlaanderen. Haar aanwezigheid is even krachtig als elegant, waarmee elk nummer verheven wordt tot een memorabele moment.

Jens Broes en Lien Van den Bossche tonen waarom ze een waardevolle aanvulling zijn sinds hun debuut in 2024. Jens imponeerde met een uitzonderlijk stembereik, terwijl Lien’s frisse charme en vocale souplesse de cast verrijkten. Debutanten Charlotte Verduyn en Gert Botty stelen de show met extra flair. Verduyn, bekend uit musicals zoals Mozart! en The Bodyguard, combineert zangkracht met een natuurlijke podiumprésence. Gert Botty – of beter: Sally Monella – voegt een komische, theatrale dimensie toe.

De cast wordt versterkt door de elegante Vegas Showdancers onder leiding van Camilla Bevans. De tot in de puntjes verzorgde choreografieën zorgen voor extra finesse en flair. De schitterende kostuums van Elvira Van Bavinckhove zorgen voor een flinke portie glitter en glamour.

Muziek en dans worden afgewisseld met indrukwekkende internationale acts. Verwacht je aan rock ‘n’ roll met een diabolo, sexy luchtacrobatie, hilarische humor en pure krachtpatserij. Je mond valt gegarandeerd open van verbazing.

Nog meer dan vorige shows doet Crescendo haar naam alle eer aan: het begint groots en wordt alleen maar grootser. In zijn nieuwste pareltje, in een regie van Jos Dom, heeft producer Ben Van den Keybus weer de perfecte balans gevonden tussen nostalgie en moderniteit. Terwijl de nadruk vroeger lag bij komische sketches, ligt die nu bij muziek. Bovendien zit er nu meer snelheid in de shows, wat de sfeer ten goede komt. Pluimen, glitters en over-the-top glamour herinneren aan de klassieke revuetijd, maar snelle overgangen, moderne choreografieën en slimme technische snufjes brengen de show helemaal naar vandaag.

Crescendo, tot en met 27 september 2025, telkens om 20u30 in Het Witte Paard in Blankenberge. Tickets en info op witte-paard.be.

Lees ook: Ontdek de verfijnde en veelzijdige culinaire kracht van sherry

Volg ons op sociale media of contacteer ons